Gamway Apps Mortgage My Favourite Contact Us Whatsapp
 
Add My Favourite
Price $6.68M
Ngau Chi Wan High 3Rooms
Gross: 818ft² @$8,166/ft²
Saleable: 600ft² @$11,133/ft²
Property No.: G099331
Add My Favourite
Price $5M
Rent $15,000
Ngau Chi Wan High 2Rooms
Gross: 697ft² @$7,174/ft²
Saleable: 510ft² @$9,804/ft²
Property No.: D116885
Add My Favourite
Rent $15,000
Ngau Chi Wan Low 2Rooms
Gross: 697ft² @$22/ft²
Saleable: 473ft² @$32/ft²
Property No.: W001241
Add My Favourite
Rent $15,000
Ngau Chi Wan Middle 2Rooms
Gross: 695ft² @$22/ft²
Saleable: 489ft² @$31/ft²
Property No.: D134265
Add My Favourite
Rent $18,000
Ngau Chi Wan High 3Rooms
Gross: 813ft² @$22/ft²
Saleable: 595ft² @$30/ft²
Property No.: D123455
Add My Favourite
Price $0.58M
Ngau Chi Wan Low
Property No.: D106080
Add My Favourite
Price $6.88M
Rent $18,800
Ngau Chi Wan Middle 3Rooms
Gross: 813ft² @$8,462/ft²
Saleable: 592ft² @$11,622/ft²
Property No.: G115606
Add My Favourite
Price $5M
Rent $15,000
Ngau Chi Wan High 2Rooms
Gross: 697ft² @$7,174/ft²
Saleable: 510ft² @$9,804/ft²
Property No.: D116885
Add My Favourite
Price $5M
Rent $15,000
Ngau Chi Wan 2Rooms
Gross: 697ft² @$7,174/ft²
Saleable: 510ft² @$9,804/ft²
Property No.: D116885
Add My Favourite
Price $6.08M
Ngau Chi Wan 3Rooms
Gross: 813ft² @$7,478/ft²
Saleable: 595ft² @$10,218/ft²
Property No.: D068459