Gamway Apps Mortgage My Favourite Contact Us Whatsapp
 
Add My Favourite
Price $9.8M
Ngau Chi Wan High 3Rooms
Gross: 923ft² @$10,618/ft²
Saleable: 710ft² @$13,803/ft²
Property No.: W046129
Add My Favourite
Rent $25,000
Ngau Chi Wan High 3Rooms
Gross: 859ft² @$29/ft²
Saleable: 660ft² @$38/ft²
Property No.: D138171
Add My Favourite
Price $9.8M
Ngau Chi Wan High 3Rooms
Gross: 923ft² @$10,618/ft²
Saleable: 710ft² @$13,803/ft²
Property No.: W046129
Add My Favourite
Price $9.8M
Ngau Chi Wan High 3Rooms
Gross: 923ft² @$10,618/ft²
Saleable: 710ft² @$13,803/ft²
Property No.: W046129
Add My Favourite
Rent $16,500
Ngau Chi Wan Middle 2Rooms
Gross: 655ft² @$25/ft²
Saleable: 497ft² @$33/ft²
Property No.: C176320
Add My Favourite
Rent $17,500
Ngau Chi Wan Middle 2Rooms
Gross: 659ft² @$27/ft²
Saleable: 507ft² @$35/ft²
Property No.: D122432
Add My Favourite
Price $12M
Rent $26,000
Ngau Chi Wan High 3Rooms
Gross: 923ft² @$13,001/ft²
Saleable: 710ft² @$16,901/ft²
Property No.: C120572
Add My Favourite
Price $8M
Rent $24,000
Ngau Chi Wan Low 3Rooms
Gross: 859ft² @$9,313/ft²
Saleable: 660ft² @$12,121/ft²
Property No.: D115437
Add My Favourite
Price $5.8M
Ngau Chi Wan Low 2Rooms
Gross: 655ft² @$8,855/ft²
Saleable: 497ft² @$11,670/ft²
Property No.: D062970
Add My Favourite
Rent $18,000
Ngau Chi Wan High 2Rooms
Gross: 605ft² @$30/ft²
Saleable: 459ft² @$39/ft²
Property No.: D060410